Слава Україні! Героям Слава!

БЛОК-ХАУС

Блок хаус

Блок-хаус – стругана дошка типу вагонки, виконана у вигляді сегмента оциліндрованої колоди. Блок-хаус – сучасний облицювальний матеріал, який встиг за короткий час набути широкої популярності при внутрішній та зовнішній обробці будинків з різних матеріалів. Матеріал використовується для облицювання стін поряд із євровагонкою. Поверхня, обшита блок-хаусом, має структуру на кшталт оциліндрованих колод. Продукт ретельно висушується, обробляється та шліфується. На відміну від класичної колоди, такі дошки не розтріскуються і практично не змінюють своїх властивостей. Тому блок-хаус все частіше використовується в процесі обробки або ремонту цегляних або бетонних будівель і споруд.
Компанія «Ліра» виробляє блок-хаус із цільної та зрощеної деревини сосни.

БЛОК-ХАУСРОЗМІР, ммОДИНИЦЯ ВИМІРУ
Сосна, цільна25*90*3000м.кв/уп. 1,35м.кв
Основні розміри виробленого блок-хаусу Згорнути
Останні новини
Роль України на Європейському деревообробному ринку
Україна відіграє значну роль у деревообробній промисловості ЄС. Країна має великі лісові ресурси, що робить її одним з найбільших експортерів деревини в Європейський Союз. Велика кількість деревини в Україні, включаючи деревину листяних та хвойних порід, забезпечує стійке забезпечення попиту ЄС на деревні матеріали, що використовуються у будівництві, виробництві меблів та інших галузях промисловості.
2023-04-08
Сосна (Сільвестріс) Звичайна - Pinus Sylvestris
Сосна Сільвестріс, широко відома як сосна звичайна чи сосна європейська. Це одна з найпоширеніших та економічно важливих порід хвойних дерев у Європі. В Україні сосну звичайну можна зустріти у різних регіонах, зокрема у Карпатах, які утворюють великі ліси.
2023-04-08
Дерев'яні іграшки
У світі, коли, наприклад, із застосуванням пластику виробляють не тільки всілякі дитячі іграшки, машинки, ляльки, конструктори і т.д., а й високотехнологічні гаджети в неймовірних кількостях та масштабах, цінним стає те, що зроблено в невеликій кількості, частіше в ручну....
2023-04-08
Меблевий щит із вільхи
Вибір вільхи як матеріал для виготовлення меблевого щита був не випадковий. Вільха зараз перебуває у тренді. Текстура деревини вільхи має благородний вигляд і не поступається по сприйняттю текстур більш дорогих порід деревини, по порівнянню.
2023-04-08
Сосновий Меблевий щит
Меблевий щит – екологічно чистий натуральний матеріал, практичний та універсальний у використанні. Набув великої популярності у виготовленні меблів (стільниці, шафи, полиці та інші) та внутрішньої обробки будинків, дач та про...
2023-04-08