Слава Україні! Героям Слава!

БЛОК-ХАУС

Блок хаус

Блок-хаус – стругана дошка типу вагонки, виконана у вигляді сегмента оциліндрованої колоди. Блок-хаус – сучасний облицювальний матеріал, який встиг за короткий час набути широкої популярності при внутрішній та зовнішній обробці будинків з різних матеріалів. Матеріал використовується для облицювання стін поряд із євровагонкою. Поверхня, обшита блок-хаусом, має структуру на кшталт оциліндрованих колод. Продукт ретельно висушується, обробляється та шліфується. На відміну від класичної колоди, такі дошки не розтріскуються і практично не змінюють своїх властивостей. Тому блок-хаус все частіше використовується в процесі обробки або ремонту цегляних або бетонних будівель і споруд.
Компанія «Ліра» виробляє блок-хаус із цільної та зрощеної деревини сосни.

Two columns
Vertical
Horizontal
Калькулятор розрахунку дощок
Разом
Name Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
БЛОК-ХАУСРОЗМІР, ммОДИНИЦЯ ВИМІРУ
Сосна, цільна25*90*3000м.кв/уп. 1,35м.кв
Основні розміри виробленого блок-хаусу Згорнути
Останні новини
Місія та Цінності - ТОВ ЛІРА
Наша місія в компанії Lira LLC полягає у наданні високоякісних, екологічно сталих дерев'яних виробів та послуг, які задовольняють різноманітні потреби наших клієнтів. Наша мета – створення довготривалих відносин з клієнтами, заснованих на взаємній довірі та цінностях.
2023-04-08
FSC Сертифікація - ТОВ «ЛІРА»
FSC, або Лісова Опікунська Рада, — це міжнародна організація, яка просуває відповідальне управління лісами. Сертифікація FSC гарантує, що деревна продукція надходить із відповідально керованих лісів, які приносять екологічні, соціальні та економічні вигоди.
2023-04-08
Універсальний клеєний дерев'яний щит
Клеєні дерев'яні щити мають багато різних застосувань. Клеєний дерев'яний щит особливо використовується в дизайні інтер'єру. Дерев'яні щити можна використовувати, наприклад, для виготовлення стільниць кухонних, обідніх столів та інших поверхонь, де бажаним є красивий зовнішній вигляд і висока міцність. Щит також використовується в меблевій промисловості для полиць або невеликих столиків.
2023-04-08
З Новим роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо нашим чудовим партнерам, клієнтам та колегам щасливого Різдва та щасливого Нового року! Нехай цей святковий сезон принесе радість, мир та заповітні моменти з близькими. За нові починання, що захоплюють можливості та подальше зростання наступного року! Ми з нетерпінням чекаємо на можливість разом досягти ще більших цілей у 2024 році!
2023-04-08
Найбільші країни-експортери деревини в ЄС
Деревообробна промисловість Європейського Союзу (ЄС) є важливим сектором, який сприяє економічному зростанню, зайнятості та екологічній стійкості. На ЄС припадає приблизно 5% лісів світу. Окрім екологічної цінності лісів, їхньої ролі як важливого елемента європейського ландшафту та їх важливості для деяких неекономічних цілей, таких як рекреація, ліси також є економічним ресурсом.
2023-04-08