Слава Україні! Героям Слава!

Вагонка/ Євровагонка

Евровагонка

Компанія «Ліра» виготовляє вагонку (євровагонку) із зрощеної деревини сосни. Вагонка – високоякісний обшивальний матеріал, що ідеально пристосований для облицювання стін натуральною деревиною. Вагонка надає природний затишок та комфорт будь-якому приміщенню. Крім того, за допомогою вагонки легко та просто вирівнювати стіни. Вагонка із сосни – чудовий тепло та звукоізолюючий матеріал. Вагонка надзвичайно красива завдяки унікальності та неповторності текстури та кольору деревини. Вагонка сьогодні найпопулярніший матеріал в Україні для внутрішнього оздоблення балконів та лоджій, заміських будинків, а також саун та лазень. Стіни, обшиті вагонкою, не лише красиві та екологічні, але ще й безпечні з погляду сангігієни.

Вагонка

Євровагонка – це вид обшивального матеріалу, виготовленого за європейськими стандартами. Від звичайної вагонки євровагонка відрізняється по ширині і товщині дошки. Також євровагонка має ширше з'єднання, яке дозволяє виключити появу щілин та конденсату. На сьогоднішній день євровагонка є одним із найбільш економічних оздоблювальних матеріалів.

Two columns
Vertical
Horizontal
Калькулятор розрахунку дощок
Разом
Name Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
ВАГОНКАРОЗМІР, ммОДИНИЦЯ ВИМІРУ
Євровагонка, сосна, цільна12 х 88 х 3000уп. 5шт., 1,32 м.кв.
Євровагонка, сосна, зрощена12 х 88 х 3000уп. 5шт., 1,32 м.кв.
Євровагонка, сосна, зрощена12 х 88 х 4000уп. 5 шт., 1.76 м.кв.
Євровагонка, сосна, зрощена12 х 45 х 3000уп. 10 шт., 1.35 м.кв.
Основні розміри вагонки Згорнути

Ми співпрацюємо та поставляємо Євровагонку до багатьох міст України. Подробиці замовлення, доставки, ціни уточніть у нашого менеджера:

Останні новини
Місія та Цінності - ТОВ ЛІРА
Наша місія в компанії Lira LLC полягає у наданні високоякісних, екологічно сталих дерев'яних виробів та послуг, які задовольняють різноманітні потреби наших клієнтів. Наша мета – створення довготривалих відносин з клієнтами, заснованих на взаємній довірі та цінностях.
2023-04-06
FSC Сертифікація - ТОВ «ЛІРА»
FSC, або Лісова Опікунська Рада, — це міжнародна організація, яка просуває відповідальне управління лісами. Сертифікація FSC гарантує, що деревна продукція надходить із відповідально керованих лісів, які приносять екологічні, соціальні та економічні вигоди.
2023-04-06
Універсальний клеєний дерев'яний щит
Клеєні дерев'яні щити мають багато різних застосувань. Клеєний дерев'яний щит особливо використовується в дизайні інтер'єру. Дерев'яні щити можна використовувати, наприклад, для виготовлення стільниць кухонних, обідніх столів та інших поверхонь, де бажаним є красивий зовнішній вигляд і висока міцність. Щит також використовується в меблевій промисловості для полиць або невеликих столиків.
2023-04-06
З Новим роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо нашим чудовим партнерам, клієнтам та колегам щасливого Різдва та щасливого Нового року! Нехай цей святковий сезон принесе радість, мир та заповітні моменти з близькими. За нові починання, що захоплюють можливості та подальше зростання наступного року! Ми з нетерпінням чекаємо на можливість разом досягти ще більших цілей у 2024 році!
2023-04-06
Найбільші країни-експортери деревини в ЄС
Деревообробна промисловість Європейського Союзу (ЄС) є важливим сектором, який сприяє економічному зростанню, зайнятості та екологічній стійкості. На ЄС припадає приблизно 5% лісів світу. Окрім екологічної цінності лісів, їхньої ролі як важливого елемента європейського ландшафту та їх важливості для деяких неекономічних цілей, таких як рекреація, ліси також є економічним ресурсом.
2023-04-06