Слава Україні! Героям Слава!

Вагонка/ Євровагонка

Евровагонка

Компанія «Ліра» виготовляє вагонку (євровагонку) із зрощеної деревини сосни. Вагонка – високоякісний обшивальний матеріал, що ідеально пристосований для облицювання стін натуральною деревиною. Вагонка надає природний затишок та комфорт будь-якому приміщенню. Крім того, за допомогою вагонки легко та просто вирівнювати стіни. Вагонка із сосни – чудовий тепло та звукоізолюючий матеріал. Вагонка надзвичайно красива завдяки унікальності та неповторності текстури та кольору деревини. Вагонка сьогодні найпопулярніший матеріал в Україні для внутрішнього оздоблення балконів та лоджій, заміських будинків, а також саун та лазень. Стіни, обшиті вагонкою, не лише красиві та екологічні, але ще й безпечні з погляду сангігієни.

Вагонка

Євровагонка – це вид обшивального матеріалу, виготовленого за європейськими стандартами. Від звичайної вагонки євровагонка відрізняється по ширині і товщині дошки. Також євровагонка має ширше з'єднання, яке дозволяє виключити появу щілин та конденсату. На сьогоднішній день євровагонка є одним із найбільш економічних оздоблювальних матеріалів.

Two columns
Vertical
Horizontal
Калькулятор розрахунку дощок
Разом
Name Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
ВАГОНКАРОЗМІР, ммОДИНИЦЯ ВИМІРУ
Євровагонка, сосна, цільна12 х 88 х 3000уп. 5шт., 1,32 м.кв.
Євровагонка, сосна, зрощена12 х 88 х 3000уп. 5шт., 1,32 м.кв.
Євровагонка, сосна, зрощена12 х 88 х 4000уп. 5 шт., 1.76 м.кв.
Євровагонка, сосна, зрощена12 х 45 х 3000уп. 10 шт., 1.35 м.кв.
Основні розміри вагонки Згорнути

Ми співпрацюємо та поставляємо Євровагонку до багатьох міст України. Подробиці замовлення, доставки, ціни уточніть у нашого менеджера:

Останні новини
Універсальний клеєний дерев'яний щит
Клеєні дерев'яні щити мають багато різних застосувань. Клеєний дерев'яний щит особливо використовується в дизайні інтер'єру. Дерев'яні щити можна використовувати, наприклад, для виготовлення стільниць кухонних, обідніх столів та інших поверхонь, де бажаним є красивий зовнішній вигляд і висока міцність. Щит також використовується в меблевій промисловості для полиць або невеликих столиків.
2023-04-06
З Новим роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо нашим чудовим партнерам, клієнтам та колегам щасливого Різдва та щасливого Нового року! Нехай цей святковий сезон принесе радість, мир та заповітні моменти з близькими. За нові починання, що захоплюють можливості та подальше зростання наступного року! Ми з нетерпінням чекаємо на можливість разом досягти ще більших цілей у 2024 році!
2023-04-06
Найбільші країни-експортери деревини в ЄС
Деревообробна промисловість Європейського Союзу (ЄС) є важливим сектором, який сприяє економічному зростанню, зайнятості та екологічній стійкості. На ЄС припадає приблизно 5% лісів світу. Окрім екологічної цінності лісів, їхньої ролі як важливого елемента європейського ландшафту та їх важливості для деяких неекономічних цілей, таких як рекреація, ліси також є економічним ресурсом.
2023-04-06
Сушильна камера - ТОВ «ЛІРА»
Сушарка для деревини, часто звана просто дров'яною піччю, або сушильною камерою, є спеціалізованим обладнанням, що використовується для зниження вмісту вологи в деревині за допомогою контрольованого процесу сушіння. Основна мета печі - підвищити якість та зручність використання деревини за рахунок зниження її вологості до рівня, що підходить для різних застосувань у лісовій та деревообробній промисловості.
2023-04-06
Вміст вологи в деревині - ТОВ "ЛІРА"
Всі люди, що працюють з деревиною, такі як теслярі, спеціалісти з покриття для підлоги або будівельники, повинні розуміти, як деревина реагує на зміни вологості навколишнього середовища. Допустимий рівень вологості деревини залежить від того, призначена вона для внутрішнього або зовнішнього використання. Вміст вологи має вирішальне значення для стабільності та довговічності дерев'яних виробів. Високий рівень вологості може призвести до деформації, розтріскування та гниття, а низький рівень вологості може призвести до усадки та ламкості деревини.
2023-04-06