Слава Україні! Героям Слава!

ВАГОНКА / ЄВРОВАГОНКА

Евровагонка

Компанія «Ліра» виготовляє вагонку (євровагонку) із зрощеної деревини сосни. Вагонка – високоякісний обшивальний матеріал, що ідеально пристосований для облицювання стін натуральною деревиною. Вагонка надає природний затишок та комфорт будь-якому приміщенню. Крім того, за допомогою вагонки легко та просто вирівнювати стіни. Вагонка із сосни – чудовий тепло та звукоізолюючий матеріал. Вагонка надзвичайно красива завдяки унікальності та неповторності текстури та кольору деревини. Вагонка сьогодні найпопулярніший матеріал в Україні для внутрішнього оздоблення балконів та лоджій, заміських будинків, а також саун та лазень. Стіни, обшиті вагонкою, не лише красиві та екологічні, але ще й безпечні з погляду сангігієни.

Вагонка

Євровагонка – це вид обшивального матеріалу, виготовленого за європейськими стандартами. Від звичайної вагонки євровагонка відрізняється по ширині і товщині дошки. Також євровагонка має ширше з'єднання, яке дозволяє виключити появу щілин та конденсату. На сьогоднішній день євровагонка є одним із найбільш економічних оздоблювальних матеріалів.

ВАГОНКАРОЗМІР, ммОДИНИЦЯ ВИМІРУ
Євровагонка, сосна, цільна12 х 88 х 3000уп. 5шт., 1,32 м.кв.
Євровагонка, сосна, зрощена12 х 88 х 3000уп. 5шт., 1,32 м.кв.
Євровагонка, сосна, зрощена12 х 88 х 4000уп. 5 шт., 1.76 м.кв.
Євровагонка, сосна, зрощена12 х 45 х 3000уп. 10 шт., 1.35 м.кв.
Основні розміри вагонки Згорнути

Ми співпрацюємо та поставляємо Євровагонку до багатьох міст України. Подробиці замовлення, доставки, ціни уточніть у нашого менеджера:

Останні новини
Роль України на Європейському деревообробному ринку
Україна відіграє значну роль у деревообробній промисловості ЄС. Країна має великі лісові ресурси, що робить її одним з найбільших експортерів деревини в Європейський Союз. Велика кількість деревини в Україні, включаючи деревину листяних та хвойних порід, забезпечує стійке забезпечення попиту ЄС на деревні матеріали, що використовуються у будівництві, виробництві меблів та інших галузях промисловості.
2023-04-06
Сосна (Сільвестріс) Звичайна - Pinus Sylvestris
Сосна Сільвестріс, широко відома як сосна звичайна чи сосна європейська. Це одна з найпоширеніших та економічно важливих порід хвойних дерев у Європі. В Україні сосну звичайну можна зустріти у різних регіонах, зокрема у Карпатах, які утворюють великі ліси.
2023-04-06
Дерев'яні іграшки
У світі, коли, наприклад, із застосуванням пластику виробляють не тільки всілякі дитячі іграшки, машинки, ляльки, конструктори і т.д., а й високотехнологічні гаджети в неймовірних кількостях та масштабах, цінним стає те, що зроблено в невеликій кількості, частіше в ручну....
2023-04-06
Меблевий щит із вільхи
Вибір вільхи як матеріал для виготовлення меблевого щита був не випадковий. Вільха зараз перебуває у тренді. Текстура деревини вільхи має благородний вигляд і не поступається по сприйняттю текстур більш дорогих порід деревини, по порівнянню.
2023-04-06
Сосновий Меблевий щит
Меблевий щит – екологічно чистий натуральний матеріал, практичний та універсальний у використанні. Набув великої популярності у виготовленні меблів (стільниці, шафи, полиці та інші) та внутрішньої обробки будинків, дач та про...
2023-04-06