Слава Україні! Героям Слава!

ВАГОНКА / ЄВРОВАГОНКА

Евровагонка

Компанія «Ліра» виготовляє вагонку (євровагонку) із зрощеної деревини сосни. Вагонка – високоякісний обшивальний матеріал, що ідеально пристосований для облицювання стін натуральною деревиною. Вагонка надає природний затишок та комфорт будь-якому приміщенню. Крім того, за допомогою вагонки легко та просто вирівнювати стіни. Вагонка із сосни – чудовий тепло та звукоізолюючий матеріал. Вагонка надзвичайно красива завдяки унікальності та неповторності текстури та кольору деревини. Вагонка сьогодні найпопулярніший матеріал в Україні для внутрішнього оздоблення балконів та лоджій, заміських будинків, а також саун та лазень. Стіни, обшиті вагонкою, не лише красиві та екологічні, але ще й безпечні з погляду сангігієни.

Вагонка

Євровагонка – це вид обшивального матеріалу, виготовленого за європейськими стандартами. Від звичайної вагонки євровагонка відрізняється по ширині і товщині дошки. Також євровагонка має ширше з'єднання, яке дозволяє виключити появу щілин та конденсату. На сьогоднішній день євровагонка є одним із найбільш економічних оздоблювальних матеріалів.

Two columns
Vertical
Horizontal

Калькулятор розрахунку дощок

Разом

Name Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}
ВАГОНКАРОЗМІР, ммОДИНИЦЯ ВИМІРУ
Євровагонка, сосна, цільна12 х 88 х 3000уп. 5шт., 1,32 м.кв.
Євровагонка, сосна, зрощена12 х 88 х 3000уп. 5шт., 1,32 м.кв.
Євровагонка, сосна, зрощена12 х 88 х 4000уп. 5 шт., 1.76 м.кв.
Євровагонка, сосна, зрощена12 х 45 х 3000уп. 10 шт., 1.35 м.кв.
Основні розміри вагонки Згорнути

Ми співпрацюємо та поставляємо Євровагонку до багатьох міст України. Подробиці замовлення, доставки, ціни уточніть у нашого менеджера:

Останні новини
Сушильна камера - ТОВ «ЛІРА»
Сушарка для деревини, часто звана просто дров'яною піччю, або сушильною камерою, є спеціалізованим обладнанням, що використовується для зниження вмісту вологи в деревині за допомогою контрольованого процесу сушіння. Основна мета печі - підвищити якість та зручність використання деревини за рахунок зниження її вологості до рівня, що підходить для різних застосувань у лісовій та деревообробній промисловості.
2023-04-06
Вміст вологи в деревині - ТОВ "ЛІРА"
Всі люди, що працюють з деревиною, такі як теслярі, спеціалісти з покриття для підлоги або будівельники, повинні розуміти, як деревина реагує на зміни вологості навколишнього середовища. Допустимий рівень вологості деревини залежить від того, призначена вона для внутрішнього або зовнішнього використання. Вміст вологи має вирішальне значення для стабільності та довговічності дерев'яних виробів. Високий рівень вологості може призвести до деформації, розтріскування та гниття, а низький рівень вологості може призвести до усадки та ламкості деревини.
2023-04-06
Калькулятор Розрахунку Дощок - ТОВ "ЛІРА"
Калькулятор дощок призначений для автоматичного розрахунку основних розмірів дощок, дозволяючи користувачам швидко визначати обсяг, площу, кількість панелей і т.д., необхідних їх проектів. Цей зручний інструмент призначений для оптимізації процесу вимірювання деревини, економії часу та зусиль за одночасного зниження похибки. Користувачам потрібно лише ввести довжину, ширину та товщину дошки в міліметрах, а калькулятор дошки подбає про все інше. Протягом кількох секунд він генерує: об'єм 1 дошки (м3), площу 1 дошки (м2), штук в 1 м3, об'єм (м3) у введеній кількості та площу (м2) у введеній кількості.
2023-04-06
Особливості Логістики України
Україна є найбільшою країною в Європі та має вигідне географічне положення. Країна є ключовим транзитним вузлом між Європою та Азією. Логістика в Україні, включаючи автомобільні, морські, повітряні та залізничні перевезення, має деякі особливості, на які впливають географія країни, інфраструктура, правила та економічні умови.
2023-04-06
Лісовий світ України
Україна є домівкою для різних порід дерев, у тому числі листяних та хвойних порід. У цій мальовничій східноєвропейській країні розкинувся гобелен лісів, що зачаровує, де шедеври природи розквітають у всій своїй пишності. Від величних дубів, що стоять угору з їхніми могутніми гілками, до ніжних беріз, прикрашених елегантною білою корою, українські ліси зачаровують.
2023-04-06