Слава Україні! Героям Слава!

ДОШКА ПІДЛОГИ

ДОСКА ПОЛА

ТОВ «Ліра» виготовляє дошку підлоги з деревини сосни, як цільної, так і зрощеної. По сприйняттю дошка для підлоги не поступається паркету і є прекрасною альтернативою для нього. Дошка підлоги виготовляється із високосортної цільної або зрощеної деревини сосни. Для з'єднання між собою кожна дошка підлоги має з одного боку виконаний на високоточному фрезерному обладнанні паз, в який щільно входить шип сусідньої дошки. Така конструкція дошки для підлоги гарантує міцне з'єднання без будь-яких помітних оку стиків і щілин і ідеально підходить для створення високоякісної дерев'яної підлоги.
Дошка підлоги має чудові тепло- та шумоізоляційні властивості та стійкість до вологи за рахунок оптимізації деревини в ході її розпилювання та подальшого зрощування. Крім того, натуральна підлога забезпечує оптимальну вологість у приміщенні.

П'ять аргументів на користь вибору дошки для покриття підлоги:

Two columns
Vertical
Horizontal
Калькулятор розрахунку дощок
Разом
Name Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
ДОШКА ПІДЛОГИРОЗМІР, ммОДИНИЦЯ ВИМІРУ
Сосна, цільна25 х 88 х 3000м.кв.
Сосна, зрощена25 х 88 х 3000м.кв.
Сосна, зрощена25 х 88 х 4000м.кв.
Основні розміри дошки підлоги, що виробляється Згорнути
Останні новини
FSC Сертифікація - ТОВ «ЛІРА»
FSC, або Лісова Опікунська Рада, — це міжнародна організація, яка просуває відповідальне управління лісами. Сертифікація FSC гарантує, що деревна продукція надходить із відповідально керованих лісів, які приносять екологічні, соціальні та економічні вигоди.
2023-04-08
Універсальний клеєний дерев'яний щит
Клеєні дерев'яні щити мають багато різних застосувань. Клеєний дерев'яний щит особливо використовується в дизайні інтер'єру. Дерев'яні щити можна використовувати, наприклад, для виготовлення стільниць кухонних, обідніх столів та інших поверхонь, де бажаним є красивий зовнішній вигляд і висока міцність. Щит також використовується в меблевій промисловості для полиць або невеликих столиків.
2023-04-08
З Новим роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо нашим чудовим партнерам, клієнтам та колегам щасливого Різдва та щасливого Нового року! Нехай цей святковий сезон принесе радість, мир та заповітні моменти з близькими. За нові починання, що захоплюють можливості та подальше зростання наступного року! Ми з нетерпінням чекаємо на можливість разом досягти ще більших цілей у 2024 році!
2023-04-08
Найбільші країни-експортери деревини в ЄС
Деревообробна промисловість Європейського Союзу (ЄС) є важливим сектором, який сприяє економічному зростанню, зайнятості та екологічній стійкості. На ЄС припадає приблизно 5% лісів світу. Окрім екологічної цінності лісів, їхньої ролі як важливого елемента європейського ландшафту та їх важливості для деяких неекономічних цілей, таких як рекреація, ліси також є економічним ресурсом.
2023-04-08
Сушильна камера - ТОВ «ЛІРА»
Сушарка для деревини, часто звана просто дров'яною піччю, або сушильною камерою, є спеціалізованим обладнанням, що використовується для зниження вмісту вологи в деревині за допомогою контрольованого процесу сушіння. Основна мета печі - підвищити якість та зручність використання деревини за рахунок зниження її вологості до рівня, що підходить для різних застосувань у лісовій та деревообробній промисловості.
2023-04-08