Слава Україні! Героям Слава!

ДОШКА ПІДЛОГИ

ДОСКА ПОЛА

ТОВ «Ліра» виготовляє дошку підлоги з деревини сосни, як цільної, так і зрощеної. По сприйняттю дошка для підлоги не поступається паркету і є прекрасною альтернативою для нього. Дошка підлоги виготовляється із високосортної цільної або зрощеної деревини сосни. Для з'єднання між собою кожна дошка підлоги має з одного боку виконаний на високоточному фрезерному обладнанні паз, в який щільно входить шип сусідньої дошки. Така конструкція дошки для підлоги гарантує міцне з'єднання без будь-яких помітних оку стиків і щілин і ідеально підходить для створення високоякісної дерев'яної підлоги.
Дошка підлоги має чудові тепло- та шумоізоляційні властивості та стійкість до вологи за рахунок оптимізації деревини в ході її розпилювання та подальшого зрощування. Крім того, натуральна підлога забезпечує оптимальну вологість у приміщенні.

П'ять аргументів на користь вибору дошки для покриття підлоги:

ДОШКА ПІДЛОГИРОЗМІР, ммОДИНИЦЯ ВИМІРУ
Сосна, цільна25 х 88 х 3000м.кв.
Сосна, зрощена25 х 88 х 3000м.кв.
Сосна, зрощена25 х 88 х 4000м.кв.
Основні розміри дошки підлоги, що виробляється Згорнути
Останні новини
Роль України на Європейському деревообробному ринку
Україна відіграє значну роль у деревообробній промисловості ЄС. Країна має великі лісові ресурси, що робить її одним з найбільших експортерів деревини в Європейський Союз. Велика кількість деревини в Україні, включаючи деревину листяних та хвойних порід, забезпечує стійке забезпечення попиту ЄС на деревні матеріали, що використовуються у будівництві, виробництві меблів та інших галузях промисловості.
2023-04-08
Сосна (Сільвестріс) Звичайна - Pinus Sylvestris
Сосна Сільвестріс, широко відома як сосна звичайна чи сосна європейська. Це одна з найпоширеніших та економічно важливих порід хвойних дерев у Європі. В Україні сосну звичайну можна зустріти у різних регіонах, зокрема у Карпатах, які утворюють великі ліси.
2023-04-08
Дерев'яні іграшки
У світі, коли, наприклад, із застосуванням пластику виробляють не тільки всілякі дитячі іграшки, машинки, ляльки, конструктори і т.д., а й високотехнологічні гаджети в неймовірних кількостях та масштабах, цінним стає те, що зроблено в невеликій кількості, частіше в ручну....
2023-04-08
Меблевий щит із вільхи
Вибір вільхи як матеріал для виготовлення меблевого щита був не випадковий. Вільха зараз перебуває у тренді. Текстура деревини вільхи має благородний вигляд і не поступається по сприйняттю текстур більш дорогих порід деревини, по порівнянню.
2023-04-08
Сосновий Меблевий щит
Меблевий щит – екологічно чистий натуральний матеріал, практичний та універсальний у використанні. Набув великої популярності у виготовленні меблів (стільниці, шафи, полиці та інші) та внутрішньої обробки будинків, дач та про...
2023-04-08