Слава Україні! Героям Слава!

ДОШКА ПІДЛОГИ

ДОСКА ПОЛА

ТОВ «Ліра» виготовляє дошку підлоги з деревини сосни, як цільної, так і зрощеної. По сприйняттю дошка для підлоги не поступається паркету і є прекрасною альтернативою для нього. Дошка підлоги виготовляється із високосортної цільної або зрощеної деревини сосни. Для з'єднання між собою кожна дошка підлоги має з одного боку виконаний на високоточному фрезерному обладнанні паз, в який щільно входить шип сусідньої дошки. Така конструкція дошки для підлоги гарантує міцне з'єднання без будь-яких помітних оку стиків і щілин і ідеально підходить для створення високоякісної дерев'яної підлоги.
Дошка підлоги має чудові тепло- та шумоізоляційні властивості та стійкість до вологи за рахунок оптимізації деревини в ході її розпилювання та подальшого зрощування. Крім того, натуральна підлога забезпечує оптимальну вологість у приміщенні.

П'ять аргументів на користь вибору дошки для покриття підлоги:

Two columns
Vertical
Horizontal
Калькулятор розрахунку дощок
Разом
Name Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
ДОШКА ПІДЛОГИРОЗМІР, ммОДИНИЦЯ ВИМІРУ
Сосна, цільна25 х 88 х 3000м.кв.
Сосна, зрощена25 х 88 х 3000м.кв.
Сосна, зрощена25 х 88 х 4000м.кв.
Основні розміри дошки підлоги, що виробляється Згорнути
Останні новини
Універсальний клеєний дерев'яний щит
Клеєні дерев'яні щити мають багато різних застосувань. Клеєний дерев'яний щит особливо використовується в дизайні інтер'єру. Дерев'яні щити можна використовувати, наприклад, для виготовлення стільниць кухонних, обідніх столів та інших поверхонь, де бажаним є красивий зовнішній вигляд і висока міцність. Щит також використовується в меблевій промисловості для полиць або невеликих столиків.
2023-04-08
З Новим роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо нашим чудовим партнерам, клієнтам та колегам щасливого Різдва та щасливого Нового року! Нехай цей святковий сезон принесе радість, мир та заповітні моменти з близькими. За нові починання, що захоплюють можливості та подальше зростання наступного року! Ми з нетерпінням чекаємо на можливість разом досягти ще більших цілей у 2024 році!
2023-04-08
Найбільші країни-експортери деревини в ЄС
Деревообробна промисловість Європейського Союзу (ЄС) є важливим сектором, який сприяє економічному зростанню, зайнятості та екологічній стійкості. На ЄС припадає приблизно 5% лісів світу. Окрім екологічної цінності лісів, їхньої ролі як важливого елемента європейського ландшафту та їх важливості для деяких неекономічних цілей, таких як рекреація, ліси також є економічним ресурсом.
2023-04-08
Сушильна камера - ТОВ «ЛІРА»
Сушарка для деревини, часто звана просто дров'яною піччю, або сушильною камерою, є спеціалізованим обладнанням, що використовується для зниження вмісту вологи в деревині за допомогою контрольованого процесу сушіння. Основна мета печі - підвищити якість та зручність використання деревини за рахунок зниження її вологості до рівня, що підходить для різних застосувань у лісовій та деревообробній промисловості.
2023-04-08
Вміст вологи в деревині - ТОВ "ЛІРА"
Всі люди, що працюють з деревиною, такі як теслярі, спеціалісти з покриття для підлоги або будівельники, повинні розуміти, як деревина реагує на зміни вологості навколишнього середовища. Допустимий рівень вологості деревини залежить від того, призначена вона для внутрішнього або зовнішнього використання. Вміст вологи має вирішальне значення для стабільності та довговічності дерев'яних виробів. Високий рівень вологості може призвести до деформації, розтріскування та гниття, а низький рівень вологості може призвести до усадки та ламкості деревини.
2023-04-08