Слава Україні! Героям Слава!

Рейка монтажна

Рейка монтажна є дерев’яною рейкою, призначеною для кріплення інших виробів до стіни, стелі, інших поверхонь, а також використовується при укладанні покрівельного покриття.

Рейка монтажна знаходить широке застосування у будівництві та під час проведення ремонтних робіт. Рейка також використовується для виготовлення меблів.

Рейка монтажна має невеликий переріз, як правило, 20 – 30 мм за товщиною та 40 – 50 мм за товщиною. Рейка монтажна часто застосовується для створення решетування, до якого в подальшому кріпиться вагонка, блок-хаус та інші матеріали покриття. Рейку монтажну виготовляють із хвойних порід деревини. Компанія «ЛІРА» виготовляє суху стругану монтажну рейку.

Two columns
Vertical
Horizontal
Калькулятор розрахунку дощок
Разом
Name Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
РЕЙКА МОНТАЖНАРОЗМІР, ммОДИНИЦЯ ВИМІРУ
сосна, зрощена15 х 28 х 2000шт.
сосна, цільна20 х 40 х 1000шт.
сосна, цільна20 х 40 х 2000шт.
сосна, цільна30 х 40 х 2000шт.
сосна, цільна50 х 40 х 2000шт.
сосна, цільна20 х 40 х 3000уп, 8 шт.
сосна, цільна30 х 40 х 3000уп, 6 шт.
сосна, цельная50 х 40 х 3000уп, 4 шт.

 

Основні розміри рейки, що виробляється Згорнути
Останні новини
Універсальний клеєний дерев'яний щит
Клеєні дерев'яні щити мають багато різних застосувань. Клеєний дерев'яний щит особливо використовується в дизайні інтер'єру. Дерев'яні щити можна використовувати, наприклад, для виготовлення стільниць кухонних, обідніх столів та інших поверхонь, де бажаним є красивий зовнішній вигляд і висока міцність. Щит також використовується в меблевій промисловості для полиць або невеликих столиків.
2023-04-03
З Новим роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо нашим чудовим партнерам, клієнтам та колегам щасливого Різдва та щасливого Нового року! Нехай цей святковий сезон принесе радість, мир та заповітні моменти з близькими. За нові починання, що захоплюють можливості та подальше зростання наступного року! Ми з нетерпінням чекаємо на можливість разом досягти ще більших цілей у 2024 році!
2023-04-03
Найбільші країни-експортери деревини в ЄС
Деревообробна промисловість Європейського Союзу (ЄС) є важливим сектором, який сприяє економічному зростанню, зайнятості та екологічній стійкості. На ЄС припадає приблизно 5% лісів світу. Окрім екологічної цінності лісів, їхньої ролі як важливого елемента європейського ландшафту та їх важливості для деяких неекономічних цілей, таких як рекреація, ліси також є економічним ресурсом.
2023-04-03
Сушильна камера - ТОВ «ЛІРА»
Сушарка для деревини, часто звана просто дров'яною піччю, або сушильною камерою, є спеціалізованим обладнанням, що використовується для зниження вмісту вологи в деревині за допомогою контрольованого процесу сушіння. Основна мета печі - підвищити якість та зручність використання деревини за рахунок зниження її вологості до рівня, що підходить для різних застосувань у лісовій та деревообробній промисловості.
2023-04-03
Вміст вологи в деревині - ТОВ "ЛІРА"
Всі люди, що працюють з деревиною, такі як теслярі, спеціалісти з покриття для підлоги або будівельники, повинні розуміти, як деревина реагує на зміни вологості навколишнього середовища. Допустимий рівень вологості деревини залежить від того, призначена вона для внутрішнього або зовнішнього використання. Вміст вологи має вирішальне значення для стабільності та довговічності дерев'яних виробів. Високий рівень вологості може призвести до деформації, розтріскування та гниття, а низький рівень вологості може призвести до усадки та ламкості деревини.
2023-04-03