Слава Україні! Героям Слава!

Рейка монтажна

Рейка монтажна є дерев’яною рейкою, призначеною для кріплення інших виробів до стіни, стелі, інших поверхонь, а також використовується при укладанні покрівельного покриття.

Рейка монтажна знаходить широке застосування у будівництві та під час проведення ремонтних робіт. Рейка також використовується для виготовлення меблів.

Рейка монтажна має невеликий переріз, як правило, 20 – 30 мм за товщиною та 40 – 50 мм за товщиною. Рейка монтажна часто застосовується для створення решетування, до якого в подальшому кріпиться вагонка, блок-хаус та інші матеріали покриття. Рейку монтажну виготовляють із хвойних порід деревини. Компанія «ЛІРА» виготовляє суху стругану монтажну рейку.

Two columns
Vertical
Horizontal
Калькулятор розрахунку дощок
Разом
Name Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
РЕЙКА МОНТАЖНАРОЗМІР, ммОДИНИЦЯ ВИМІРУ
сосна, зрощена15 х 28 х 2000шт.
сосна, цільна20 х 40 х 1000шт.
сосна, цільна20 х 40 х 2000шт.
сосна, цільна30 х 40 х 2000шт.
сосна, цільна50 х 40 х 2000шт.
сосна, цільна20 х 40 х 3000уп, 8 шт.
сосна, цільна30 х 40 х 3000уп, 6 шт.
сосна, цельная50 х 40 х 3000уп, 4 шт.

 

Основні розміри рейки, що виробляється Згорнути
Останні новини
Місія та Цінності - ТОВ ЛІРА
Наша місія в компанії Lira LLC полягає у наданні високоякісних, екологічно сталих дерев'яних виробів та послуг, які задовольняють різноманітні потреби наших клієнтів. Наша мета – створення довготривалих відносин з клієнтами, заснованих на взаємній довірі та цінностях.
2023-04-03
FSC Сертифікація - ТОВ «ЛІРА»
FSC, або Лісова Опікунська Рада, — це міжнародна організація, яка просуває відповідальне управління лісами. Сертифікація FSC гарантує, що деревна продукція надходить із відповідально керованих лісів, які приносять екологічні, соціальні та економічні вигоди.
2023-04-03
Універсальний клеєний дерев'яний щит
Клеєні дерев'яні щити мають багато різних застосувань. Клеєний дерев'яний щит особливо використовується в дизайні інтер'єру. Дерев'яні щити можна використовувати, наприклад, для виготовлення стільниць кухонних, обідніх столів та інших поверхонь, де бажаним є красивий зовнішній вигляд і висока міцність. Щит також використовується в меблевій промисловості для полиць або невеликих столиків.
2023-04-03
З Новим роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо нашим чудовим партнерам, клієнтам та колегам щасливого Різдва та щасливого Нового року! Нехай цей святковий сезон принесе радість, мир та заповітні моменти з близькими. За нові починання, що захоплюють можливості та подальше зростання наступного року! Ми з нетерпінням чекаємо на можливість разом досягти ще більших цілей у 2024 році!
2023-04-03
Найбільші країни-експортери деревини в ЄС
Деревообробна промисловість Європейського Союзу (ЄС) є важливим сектором, який сприяє економічному зростанню, зайнятості та екологічній стійкості. На ЄС припадає приблизно 5% лісів світу. Окрім екологічної цінності лісів, їхньої ролі як важливого елемента європейського ландшафту та їх важливості для деяких неекономічних цілей, таких як рекреація, ліси також є економічним ресурсом.
2023-04-03