Слава Україні! Героям Слава!

ПРО КОМПАНІЮ “ЛІРА”

О компании Лира

ТОВ «Ліра» було засновано у жовтні 1999 р. як деревообробна компанія. Починала вона з первинної переробки деревини – лісопиляння. Спочатку з обладнання була лише одна орендована пилорама українського виробництва – легендарна «Калинівка», де круглий ліс розпускався на необрізні та обрізні пиломатеріали. На підприємстві працювало 5 людей. Керівництво компанії розуміло, що цього недостатньо для повноцінного та ефективного виробництва, але на більше просто не було коштів, необхідний для цього капітал мав бути ще заробити.

Завдяки правильно обраній стратегії та чуйному ставленню до покупця результат не змусив себе довго чекати. Вже за шість місяців, тобто. до березня 2000р. обсяги виробництва зросли на 180–200%. Одночасно зросли і доходи підприємства, що дозволило закупити та ввести у виробництво ще два стрічковопильні верстати. Кількість робочих місць збільшилась до 20 осіб. До кінця 2000р. на підприємстві працювало 35 осіб. Обсяги виробництва зросли до кінця 2000р. на 575%.

У 2002 р. ТОВ «Ліра» успішно закріпила свої позиції на внутрішньому ринку пиломатеріалів та вийшла на зовнішній ринок. Виробничі площі збільшились до 3 га. З квітня до вересня кількість стрічковопильних верстатів зросла до 12 шт. Обсяги виробництва зросли проти 2002г. на 300–400%. До кінця 2002р. на підприємстві працювало вже 98 осіб. Більше уваги приділялося благоустрою території та робочих місць працівників підприємства. У грудні 2002р. підприємство розпочало експорт своєї продукції.

За перший квартал 2003р. обсяг експорту пиломатеріалів становив 2500 м3. Керівництву компанії стало зрозуміло, що без закупівлі нового обладнання збільшити постачання пиломатеріалів буде неможливо. Було ухвалено рішення закупити два стрічковопильні верстати в Німеччині. Одночасно було закуплено обладнання для дошки підлоги, вагонки, блок-хаус, стійки дверної коробки, лиштви, плінтуса. У цей період було побудовано та запущено чотири сушильні камери загальним об’ємом 700м3.

На початку 2004р. було запущено у роботу цех площею 1000м2. для виробництва дошки підлоги, вагонки, блок-хаус, стійки дверної коробки, лиштви, плінтуса. Було запущено також лінію оптимізації та зрощування, що дозволило розпочати випуск зрощених погонажних виробів.

Наступні роки були роками пошуку нових технологічних рішень та впровадження у виробництво нового більш досконалого деревообробного обладнання. Так, якщо до 2010 р. зрощування деревини здійснювалося лише у довжину, то з цього року ламелі стали зрощуватися і завширшки, що дозволило налагодити випуск меблевого щита та інших виробів з деревини.

В даний час підприємство ТОВ «Ліра» оснащене найдосконалішим деревообробним обладнанням. Так, на ділянці лісопиляння працюють два стрічковопильні верстати «Баварія» та один верстат «Монтану» компанії SERRA, на ділянці оптимізації деревини – лінія компанії PAUL, на ділянці виробництва погонажних виробів – чотиристоронній верстат компанії WEINIG. Як робочий інструмент (дискові пили, фрези, ножі) використовується продукція компанії Leitz.

Але щоб отримати максимальну віддачу від досконалих верстатів, потрібні і досконалі фахівці для роботи на них. З цією метою всі провідні фахівці підприємства пройшли навчання в Німеччині і там періодично вдосконалюють свої знання і навички. Це дозволяє підприємству впровадити у виробництво найпередовіші технології деревообробки та забезпечує високу якість продукції, що випускається.

Під час освоєння та впровадження німецького обладнання на своєму виробництві ТОВ «Ліра» стала одночасно офіційним представником компаній SERRA та PAUL в Україні. Вибір саме цих компаній був не випадковий, тому що перша компанія виробляє верстати першого ряду лісопиляння (стрічковопильні верстати), друга – верстати другого ряду (багатопильні та кромкообрізні), оптимальне поєднання яких дозволяє створити ефективну лісопильну лінію, яка може бути непоганою альтернативою дорогому лісопильному заводу. . Ми не просто продаємо імпортне обладнання, а й надаємо інжинірингові послуги своїм потенційним клієнтам.

Сучасні деревообробні верстати не є однотипними. Вони, як правило, конструюються за модульним принципом, забезпечуючи споживачеві саме ті функції, які йому потрібні для його виробництва. Цей принцип забезпечує нарощування нових функцій у працюючого верстата у майбутньому, у міру виникнення необхідності в них.

Грамотно підібрати потрібний верстат у потрібній комплектації, розмістити на нього замовлення, доставити споживачеві, налагодити його експлуатацію та сервісне обслуговування – ці та інші питання вирішує офіційний представник компаній SERRA та PAUL в Україні – ТОВ «Ліра». При цьому «Ліра» не робить якихось накруток від себе. Усі верстати продаються за заводською ціною виробника. До цієї ціни лише додається вартість транспортування, митного очищення, сертифікації та інші витрати, пов’язані з доставкою верстатів до України. Ми робили це багато разів, тому завжди готові підказати своїм клієнтам, як уникнути типових помилок для новачка, що ведуть до невиправданого збільшення витрат, якщо він вирішить самостійно доставляти обране обладнання в Україну.

Стенди SERRA на виставці LIGNA у Ганновері та на виставці Лнсдревмаш у Києві
ТОВ «Ліра» постійно бере участь у міжнародних виставках, LIGNA, Лесдревмаш та інших, на яких демонструє деревообробне обладнання компаній SERRA і PAUL, що поставляється в Україну. Це обладнання можна, не чекаючи виставки, у будь-який час подивитися в дії на нашому виробництві під Києвом, оскільки ми на ньому працюємо.

В даний час ТОВ «Ліра» виробляє та реалізує таку продукцію: дошка підлоги, вагонка, євровагонка, блок-хаус, стійка дверної коробки, лиштва, плінтус, монтажна рейка, клеєне дверне полотно, меблевий щит, будки для собак, інші столярні вироби.

Крім продукції ТОВ «Ліра» реалізує також відходи лісопиляння: тирсу, дрова, тріску.

Ми завжди раді своїм клієнтам, наші менеджери завжди готові надати цікаву для вас інформацію про продукцію та обладнання, що поставляється.

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ:

Яка вартість продукції?

Ми реалізуємо свою продукцію за оптовими цінами, які значно нижчі від роздрібних. При цьому в нас діє гнучка система знижок залежно від обсягів продукції, що купується: чим більше купується продукції, тим нижча ціна на неї. З метою залучення нових покупців ми періодично проводимо акції реалізації продукції за зниженими цінами. Не забуваємо ми і про наших постійних покупців, яким ми також надаємо різноманітні знижки. Таким чином, ціна є індивідуальною для кожного покупця.

Які обсяги продукції, що відвантажується?

Наша компанія займається оптовою торгівлею власної продукції, роздрібною торгівлею ми не займаємось. Мінімальна відвантажувальна партія товару – 1 упаковка (пакет). Інформація про розміри, одиниці вимірювання та обсяги мінімальних партій відвантаження (продажу) погонажних виробів, монтажних рейок та меблевого щита наводиться нижче. У розміщених таблицях наведено типові розміри продукції, що випускається ТОВ “Ліра”. Якщо ви не знайшли необхідних розмірів продукції, зв’яжіться з нашим торговим менеджером. На замовлення ми можемо виробляти продукцію та інших розмірів відповідно до специфікації.

Як відбувається доставка та оплата товару?

Продукцію ми відвантажуємо зі свого складу, розміщеного у с. Безп’ятне Васильківського району Київської області. Ми маємо власний автотранспорт і за погодженням з клієнтами ми можемо поставити відвантажений товар на склад покупця.

Де отримати інформацію, купити деревообробне обладнання?

Все пропоноване до реалізації деревообробне обладнання німецьких компаній SERRA та PAUL ми продаємо за цінами виробників, не роблячи жодних посередницьких накруток чи надбавок. У цьому ви можете переконатись самі, звернувшись безпосередньо до відповідної компанії. Понад те, ми просто продаємо устаткування, а й надаємо інжинірингові послуги, тобто. допомагаємо своїм потенційним клієнтам у визначенні правильного вибору того чи іншого обладнання залежно від цілей виробництва та запланованих перспектив його розвитку. Усі побажання клієнтів враховуються під час конструкторської розробки конкретного верстата для конкретних завдань та умов. Ми також надаємо консалтингові та інші послуги, пов’язані з постачанням обладнання, його встановленням, налагодженням, пуском та організацією сервісного обслуговування, забезпечення запасних частин. З роботою пропонованих до реалізації верстатів ви можете ознайомитись у будь-який час на нашому виробництві, оскільки ми вже давно працюємо на верстатах, які ми пропонуємо для реалізації. Більш детальну інформацію про постачання продукції та обладнання ви завжди можете отримати у наших менеджерів.