Слава Україні! Героям Слава!

ДЕРЕВООБРОБНЕ ОБЛАДНАННЯ GOMA

goma

З 2014 року ТОВ «Ліра» є офіційним представником компанії GOMA в Україні. Компанія GFM GOMA sp. z oo (Польща) є одним із найбільших постачальників високотехнологічного обладнання для виробництва зрощених лісоматеріалів. Лінії оптимізації, лінії зрощування, преси для склеювання деревини відомі далеко за межами Польщі та знаходять найширше застосування у багатьох країнах світу, у тому числі й в Україні. Цьому багато в чому сприяє оптимальне поєднання якості та ціни обладнання компанії GOMA. Компанія постійно працює над удосконаленням свого обладнання та враховує всі індивідуальні побажання своїх клієнтів.

завод GOMA

ТОВ «Ліра» вже кілька років використовує у виробництві зрощених лісоматеріалів обладнання цієї компанії та на практиці переконалася у надійності верстатів марки GOMA, що забезпечують випуск високоякісної продукції. Тому ми постійно оновлюємо та розширюємо верстатний парк цієї марки з метою розширення його опціональності. Ми не просто продаємо чи рекламуємо деревообробне обладнання компанії GOMA, ми надаємо потенційним покупцям обладнання цієї компанії інжинірингові послуги, тобто. повний цикл консультаційних послуг від вибору конкретного верстата до його отримання, монтажу та запуску у виробництво, а також організації сервісного обслуговування.

Линия сращивания goma

ЛІНІЯ ЗРОЩУВАННЯ FC10

Для малих і середніх деревообробних підприємств великий інтерес може надавати лінія зрощування FC10, що складається з верстата шипорізного FC-10KZ6 і преса для склеювання по довжині FC-10PZ6.
Шипорізний верстат призначений для нарізування шипів на торцях деревних заготовок для подальшого їх зрощування. Шипорізний верстат може мати опції нарізки як відкритих шипів (a, b), так і закритих шипів (c, d, e), як показано нижче.
Більш детальну інформацію можна отримати з пропозиції компанії GOMA а також у наших менеджерів за телефонами +380 50 352-57-72

ТИПИ НАРІЗАННЯ ШИПІВ

типы соединений при сращивании

Більш детальна інформація про GOMA в Україні від нашого директора з постачання техніки, пана Володимира Беньківського.

+380 50 352-57-72 

serravb1978@gmail.com