Слава Україні! Героям Слава!

ТЕРАСНА ДОШКА

ТОВ «Ліра» виробляє терасну дошку, попит яку останнім часом значно зріс. Терасна дошка має рифлений верхній шар і застосовується в тих випадках, коли укладання звичайної дерев'яної підлоги неможливе. Терасу, як правило, застосовують для обробки ванних кімнат, саун, басейнів, відкритих веранд, садових ділянок, індивідуальних причалів.

Терасна дошка виготовляється з поверхнею у двох варіантах – рифлена і гладка (палубна дошка). Перший тип поверхні терасної дошки найпоширеніший у повсякденному житті. Завдяки рельєфності ковзати на такому покритті дуже складно навіть у вологих умовах. Догляд за терасною дошкою потребує зовсім мало часу та сил. Мити настил можна вручну, із шланга, а також мийним апаратом.

Рифлений верхній шар терасної дошки зменшує ковзання поверхні при намоканні. Для зняття напруги при перепадах температури та вологості зі зворотного боку терасної дошки по всій її довжині обладнуються невеликі (кілька міліметрів) компенсаційні канавки. При укладанні терасної дошки між дошками залишаються більші проміжки, ніж при укладанні звичайної підлоги, тому терасна дошка практично ніколи не монтується в шпильку.

Терасна дошка, що укладається на відкритих ділянках, обов’язково потребує додаткової захисної обробки, яку необхідно проводити періодично. Наше підприємство виробляє терасну дошку з рифленою поверхнею (вельвель) як з цільної, так і зрощеної деревини сосни. Основний типовий розмір нашої терасної дошки: 28 х 105 х 2000 мм, але за заявками споживачів можливі інші розміри.

Терасна дошка кріпиться на лаги потайними болтами або шурупами. Також можливе укладання терасної дошки за допомогою невидимого кріплення КЛЮЧ (Кляммер). З технологією укладання терасної дошки з використанням кріплення КЛЮЧ можна ознайомитись нижче.

Якщо Ви прагнете створити комфорт в садибі Вашого будинку, рекомендуємо Вам купити терасну дошку. Наша компанія рада запропонувати Вам матеріали найвищої якості зі складу у Києві та інших містах України.

Two columns
Vertical
Horizontal
Калькулятор розрахунку дощок
Разом
Name Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
Останні новини
FSC Сертифікація - ТОВ «ЛІРА»
FSC, або Лісова Опікунська Рада, — це міжнародна організація, яка просуває відповідальне управління лісами. Сертифікація FSC гарантує, що деревна продукція надходить із відповідально керованих лісів, які приносять екологічні, соціальні та економічні вигоди.
2023-04-09
Універсальний клеєний дерев'яний щит
Клеєні дерев'яні щити мають багато різних застосувань. Клеєний дерев'яний щит особливо використовується в дизайні інтер'єру. Дерев'яні щити можна використовувати, наприклад, для виготовлення стільниць кухонних, обідніх столів та інших поверхонь, де бажаним є красивий зовнішній вигляд і висока міцність. Щит також використовується в меблевій промисловості для полиць або невеликих столиків.
2023-04-09
З Новим роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо нашим чудовим партнерам, клієнтам та колегам щасливого Різдва та щасливого Нового року! Нехай цей святковий сезон принесе радість, мир та заповітні моменти з близькими. За нові починання, що захоплюють можливості та подальше зростання наступного року! Ми з нетерпінням чекаємо на можливість разом досягти ще більших цілей у 2024 році!
2023-04-09
Найбільші країни-експортери деревини в ЄС
Деревообробна промисловість Європейського Союзу (ЄС) є важливим сектором, який сприяє економічному зростанню, зайнятості та екологічній стійкості. На ЄС припадає приблизно 5% лісів світу. Окрім екологічної цінності лісів, їхньої ролі як важливого елемента європейського ландшафту та їх важливості для деяких неекономічних цілей, таких як рекреація, ліси також є економічним ресурсом.
2023-04-09
Сушильна камера - ТОВ «ЛІРА»
Сушарка для деревини, часто звана просто дров'яною піччю, або сушильною камерою, є спеціалізованим обладнанням, що використовується для зниження вмісту вологи в деревині за допомогою контрольованого процесу сушіння. Основна мета печі - підвищити якість та зручність використання деревини за рахунок зниження її вологості до рівня, що підходить для різних застосувань у лісовій та деревообробній промисловості.
2023-04-09