Слава Україні! Героям Слава!

ТЕРАСНА ДОШКА

ТОВ «Ліра» виробляє терасну дошку, попит яку останнім часом значно зріс. Терасна дошка має рифлений верхній шар і застосовується в тих випадках, коли укладання звичайної дерев'яної підлоги неможливе. Терасу, як правило, застосовують для обробки ванних кімнат, саун, басейнів, відкритих веранд, садових ділянок, індивідуальних причалів.

Терасна дошка виготовляється з поверхнею у двох варіантах – рифлена і гладка (палубна дошка). Перший тип поверхні терасної дошки найпоширеніший у повсякденному житті. Завдяки рельєфності ковзати на такому покритті дуже складно навіть у вологих умовах. Догляд за терасною дошкою потребує зовсім мало часу та сил. Мити настил можна вручну, із шланга, а також мийним апаратом.

Рифлений верхній шар терасної дошки зменшує ковзання поверхні при намоканні. Для зняття напруги при перепадах температури та вологості зі зворотного боку терасної дошки по всій її довжині обладнуються невеликі (кілька міліметрів) компенсаційні канавки. При укладанні терасної дошки між дошками залишаються більші проміжки, ніж при укладанні звичайної підлоги, тому терасна дошка практично ніколи не монтується в шпильку.

Терасна дошка, що укладається на відкритих ділянках, обов’язково потребує додаткової захисної обробки, яку необхідно проводити періодично. Наше підприємство виробляє терасну дошку з рифленою поверхнею (вельвель) як з цільної, так і зрощеної деревини сосни. Основний типовий розмір нашої терасної дошки: 28 х 105 х 2000 мм, але за заявками споживачів можливі інші розміри.

Терасна дошка кріпиться на лаги потайними болтами або шурупами. Також можливе укладання терасної дошки за допомогою невидимого кріплення КЛЮЧ (Кляммер). З технологією укладання терасної дошки з використанням кріплення КЛЮЧ можна ознайомитись нижче.

Якщо Ви прагнете створити комфорт в садибі Вашого будинку, рекомендуємо Вам купити терасну дошку. Наша компанія рада запропонувати Вам матеріали найвищої якості зі складу у Києві та інших містах України.

Two columns
Vertical
Horizontal

Калькулятор розрахунку дощок

Разом

Name Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}
Останні новини
Сушильна камера - ТОВ «ЛІРА»
Сушарка для деревини, часто звана просто дров'яною піччю, або сушильною камерою, є спеціалізованим обладнанням, що використовується для зниження вмісту вологи в деревині за допомогою контрольованого процесу сушіння. Основна мета печі - підвищити якість та зручність використання деревини за рахунок зниження її вологості до рівня, що підходить для різних застосувань у лісовій та деревообробній промисловості.
2023-04-09
Вміст вологи в деревині - ТОВ "ЛІРА"
Всі люди, що працюють з деревиною, такі як теслярі, спеціалісти з покриття для підлоги або будівельники, повинні розуміти, як деревина реагує на зміни вологості навколишнього середовища. Допустимий рівень вологості деревини залежить від того, призначена вона для внутрішнього або зовнішнього використання. Вміст вологи має вирішальне значення для стабільності та довговічності дерев'яних виробів. Високий рівень вологості може призвести до деформації, розтріскування та гниття, а низький рівень вологості може призвести до усадки та ламкості деревини.
2023-04-09
Калькулятор Розрахунку Дощок - ТОВ "ЛІРА"
Калькулятор дощок призначений для автоматичного розрахунку основних розмірів дощок, дозволяючи користувачам швидко визначати обсяг, площу, кількість панелей і т.д., необхідних їх проектів. Цей зручний інструмент призначений для оптимізації процесу вимірювання деревини, економії часу та зусиль за одночасного зниження похибки. Користувачам потрібно лише ввести довжину, ширину та товщину дошки в міліметрах, а калькулятор дошки подбає про все інше. Протягом кількох секунд він генерує: об'єм 1 дошки (м3), площу 1 дошки (м2), штук в 1 м3, об'єм (м3) у введеній кількості та площу (м2) у введеній кількості.
2023-04-09
Особливості Логістики України
Україна є найбільшою країною в Європі та має вигідне географічне положення. Країна є ключовим транзитним вузлом між Європою та Азією. Логістика в Україні, включаючи автомобільні, морські, повітряні та залізничні перевезення, має деякі особливості, на які впливають географія країни, інфраструктура, правила та економічні умови.
2023-04-09
Лісовий світ України
Україна є домівкою для різних порід дерев, у тому числі листяних та хвойних порід. У цій мальовничій східноєвропейській країні розкинувся гобелен лісів, що зачаровує, де шедеври природи розквітають у всій своїй пишності. Від величних дубів, що стоять угору з їхніми могутніми гілками, до ніжних беріз, прикрашених елегантною білою корою, українські ліси зачаровують.
2023-04-09