Слава Україні! Героям Слава!

ТЕРАСНА ДОШКА

ТОВ «Ліра» виробляє терасну дошку, попит яку останнім часом значно зріс. Терасна дошка має рифлений верхній шар і застосовується в тих випадках, коли укладання звичайної дерев'яної підлоги неможливе. Терасу, як правило, застосовують для обробки ванних кімнат, саун, басейнів, відкритих веранд, садових ділянок, індивідуальних причалів.

Терасна дошка виготовляється з поверхнею у двох варіантах – рифлена і гладка (палубна дошка). Перший тип поверхні терасної дошки найпоширеніший у повсякденному житті. Завдяки рельєфності ковзати на такому покритті дуже складно навіть у вологих умовах. Догляд за терасною дошкою потребує зовсім мало часу та сил. Мити настил можна вручну, із шланга, а також мийним апаратом.

Рифлений верхній шар терасної дошки зменшує ковзання поверхні при намоканні. Для зняття напруги при перепадах температури та вологості зі зворотного боку терасної дошки по всій її довжині обладнуються невеликі (кілька міліметрів) компенсаційні канавки. При укладанні терасної дошки між дошками залишаються більші проміжки, ніж при укладанні звичайної підлоги, тому терасна дошка практично ніколи не монтується в шпильку.

Терасна дошка, що укладається на відкритих ділянках, обов’язково потребує додаткової захисної обробки, яку необхідно проводити періодично. Наше підприємство виробляє терасну дошку з рифленою поверхнею (вельвель) як з цільної, так і зрощеної деревини сосни. Основний типовий розмір нашої терасної дошки: 28 х 105 х 2000 мм, але за заявками споживачів можливі інші розміри.

Терасна дошка кріпиться на лаги потайними болтами або шурупами. Також можливе укладання терасної дошки за допомогою невидимого кріплення КЛЮЧ (Кляммер). З технологією укладання терасної дошки з використанням кріплення КЛЮЧ можна ознайомитись нижче.

Якщо Ви прагнете створити комфорт в садибі Вашого будинку, рекомендуємо Вам купити терасну дошку. Наша компанія рада запропонувати Вам матеріали найвищої якості зі складу у Києві та інших містах України.

Останні новини
Роль України на Європейському деревообробному ринку
Україна відіграє значну роль у деревообробній промисловості ЄС. Країна має великі лісові ресурси, що робить її одним з найбільших експортерів деревини в Європейський Союз. Велика кількість деревини в Україні, включаючи деревину листяних та хвойних порід, забезпечує стійке забезпечення попиту ЄС на деревні матеріали, що використовуються у будівництві, виробництві меблів та інших галузях промисловості.
2023-04-09
Сосна (Сільвестріс) Звичайна - Pinus Sylvestris
Сосна Сільвестріс, широко відома як сосна звичайна чи сосна європейська. Це одна з найпоширеніших та економічно важливих порід хвойних дерев у Європі. В Україні сосну звичайну можна зустріти у різних регіонах, зокрема у Карпатах, які утворюють великі ліси.
2023-04-09
Дерев'яні іграшки
У світі, коли, наприклад, із застосуванням пластику виробляють не тільки всілякі дитячі іграшки, машинки, ляльки, конструктори і т.д., а й високотехнологічні гаджети в неймовірних кількостях та масштабах, цінним стає те, що зроблено в невеликій кількості, частіше в ручну....
2023-04-09
Меблевий щит із вільхи
Вибір вільхи як матеріал для виготовлення меблевого щита був не випадковий. Вільха зараз перебуває у тренді. Текстура деревини вільхи має благородний вигляд і не поступається по сприйняттю текстур більш дорогих порід деревини, по порівнянню.
2023-04-09
Сосновий Меблевий щит
Меблевий щит – екологічно чистий натуральний матеріал, практичний та універсальний у використанні. Набув великої популярності у виготовленні меблів (стільниці, шафи, полиці та інші) та внутрішньої обробки будинків, дач та про...
2023-04-09