Слава Україні! Героям Слава!

ЛИШТВА

Наличник полукруглый

Лиштва – декоративне оформлення віконного або дверного отвору у вигляді накладних фігурних профільованих планок. Функціонально лиштва прикриває щілину між стіною та віконною або дверною коробкою. Одночасно він є декоративною окрасою інтер'єру. Таким чином, дерев'яна лиштва має не тільки практичну, але й естетичну функцію. Дерев'яна лиштва знаходить застосування в будівництві та ремонті протягом кількох століть.

Наличник плоский

В даний час дерев'яні лиштви поділяються на цільний та зрощений. Цілісна лиштва виготовляється з масиву, а зрошена лиштва із зрощеної деревини. За формою лиштву можна розділити на округлені, плоскі та фігурні. Зазвичай лиштви виготовляються з того ж матеріалу, що віконний брус або двері. Компанія «Ліра» виробляє лиштви як з цільної, так і деревини сосни, що зрощена.

Two columns
Vertical
Horizontal

Калькулятор розрахунку дощок

Разом

Name Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}
ЛИШТВАРОЗМІР, ммОДИНИЦЯ ВИМІРУ
Сосна, зрощена60 х 12 х 2150шт.
Сосна, зрощена70 х 12 х 2150шт.
Сосна, зрощена80 х 12 х 2150шт.
Дивитись основні розміри виготовленої лиштви Згорнути
Останні новини
Сушильна камера - ТОВ «ЛІРА»
Сушарка для деревини, часто звана просто дров'яною піччю, або сушильною камерою, є спеціалізованим обладнанням, що використовується для зниження вмісту вологи в деревині за допомогою контрольованого процесу сушіння. Основна мета печі - підвищити якість та зручність використання деревини за рахунок зниження її вологості до рівня, що підходить для різних застосувань у лісовій та деревообробній промисловості.
2023-04-07
Вміст вологи в деревині - ТОВ "ЛІРА"
Всі люди, що працюють з деревиною, такі як теслярі, спеціалісти з покриття для підлоги або будівельники, повинні розуміти, як деревина реагує на зміни вологості навколишнього середовища. Допустимий рівень вологості деревини залежить від того, призначена вона для внутрішнього або зовнішнього використання. Вміст вологи має вирішальне значення для стабільності та довговічності дерев'яних виробів. Високий рівень вологості може призвести до деформації, розтріскування та гниття, а низький рівень вологості може призвести до усадки та ламкості деревини.
2023-04-07
Калькулятор Розрахунку Дощок - ТОВ "ЛІРА"
Калькулятор дощок призначений для автоматичного розрахунку основних розмірів дощок, дозволяючи користувачам швидко визначати обсяг, площу, кількість панелей і т.д., необхідних їх проектів. Цей зручний інструмент призначений для оптимізації процесу вимірювання деревини, економії часу та зусиль за одночасного зниження похибки. Користувачам потрібно лише ввести довжину, ширину та товщину дошки в міліметрах, а калькулятор дошки подбає про все інше. Протягом кількох секунд він генерує: об'єм 1 дошки (м3), площу 1 дошки (м2), штук в 1 м3, об'єм (м3) у введеній кількості та площу (м2) у введеній кількості.
2023-04-07
Особливості Логістики України
Україна є найбільшою країною в Європі та має вигідне географічне положення. Країна є ключовим транзитним вузлом між Європою та Азією. Логістика в Україні, включаючи автомобільні, морські, повітряні та залізничні перевезення, має деякі особливості, на які впливають географія країни, інфраструктура, правила та економічні умови.
2023-04-07
Лісовий світ України
Україна є домівкою для різних порід дерев, у тому числі листяних та хвойних порід. У цій мальовничій східноєвропейській країні розкинувся гобелен лісів, що зачаровує, де шедеври природи розквітають у всій своїй пишності. Від величних дубів, що стоять угору з їхніми могутніми гілками, до ніжних беріз, прикрашених елегантною білою корою, українські ліси зачаровують.
2023-04-07