Слава Україні! Героям Слава!

Лиштва

Наличник полукруглый

Лиштва – декоративне оформлення віконного або дверного отвору у вигляді накладних фігурних профільованих планок. Функціонально лиштва прикриває щілину між стіною та віконною або дверною коробкою. Одночасно він є декоративною окрасою інтер'єру. Таким чином, дерев'яна лиштва має не тільки практичну, але й естетичну функцію. Дерев'яна лиштва знаходить застосування в будівництві та ремонті протягом кількох століть.

Наличник плоский

В даний час дерев'яні лиштви поділяються на цільний та зрощений. Цілісна лиштва виготовляється з масиву, а зрошена лиштва із зрощеної деревини. За формою лиштву можна розділити на округлені, плоскі та фігурні. Зазвичай лиштви виготовляються з того ж матеріалу, що віконний брус або двері. Компанія «Ліра» виробляє лиштви як з цільної, так і деревини сосни, що зрощена.

Two columns
Vertical
Horizontal
Калькулятор розрахунку дощок
Разом
Name Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
ЛИШТВАРОЗМІР, ммОДИНИЦЯ ВИМІРУ
Сосна, зрощена60 х 12 х 2150шт.
Сосна, зрощена70 х 12 х 2150шт.
Сосна, зрощена80 х 12 х 2150шт.
Дивитись основні розміри виготовленої лиштви Згорнути
Останні новини
Універсальний клеєний дерев'яний щит
Клеєні дерев'яні щити мають багато різних застосувань. Клеєний дерев'яний щит особливо використовується в дизайні інтер'єру. Дерев'яні щити можна використовувати, наприклад, для виготовлення стільниць кухонних, обідніх столів та інших поверхонь, де бажаним є красивий зовнішній вигляд і висока міцність. Щит також використовується в меблевій промисловості для полиць або невеликих столиків.
2023-04-07
З Новим роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо нашим чудовим партнерам, клієнтам та колегам щасливого Різдва та щасливого Нового року! Нехай цей святковий сезон принесе радість, мир та заповітні моменти з близькими. За нові починання, що захоплюють можливості та подальше зростання наступного року! Ми з нетерпінням чекаємо на можливість разом досягти ще більших цілей у 2024 році!
2023-04-07
Найбільші країни-експортери деревини в ЄС
Деревообробна промисловість Європейського Союзу (ЄС) є важливим сектором, який сприяє економічному зростанню, зайнятості та екологічній стійкості. На ЄС припадає приблизно 5% лісів світу. Окрім екологічної цінності лісів, їхньої ролі як важливого елемента європейського ландшафту та їх важливості для деяких неекономічних цілей, таких як рекреація, ліси також є економічним ресурсом.
2023-04-07
Сушильна камера - ТОВ «ЛІРА»
Сушарка для деревини, часто звана просто дров'яною піччю, або сушильною камерою, є спеціалізованим обладнанням, що використовується для зниження вмісту вологи в деревині за допомогою контрольованого процесу сушіння. Основна мета печі - підвищити якість та зручність використання деревини за рахунок зниження її вологості до рівня, що підходить для різних застосувань у лісовій та деревообробній промисловості.
2023-04-07
Вміст вологи в деревині - ТОВ "ЛІРА"
Всі люди, що працюють з деревиною, такі як теслярі, спеціалісти з покриття для підлоги або будівельники, повинні розуміти, як деревина реагує на зміни вологості навколишнього середовища. Допустимий рівень вологості деревини залежить від того, призначена вона для внутрішнього або зовнішнього використання. Вміст вологи має вирішальне значення для стабільності та довговічності дерев'яних виробів. Високий рівень вологості може призвести до деформації, розтріскування та гниття, а низький рівень вологості може призвести до усадки та ламкості деревини.
2023-04-07