Слава Україні! Героям Слава!

Лиштва

Наличник полукруглый

Лиштва – декоративне оформлення віконного або дверного отвору у вигляді накладних фігурних профільованих планок. Функціонально лиштва прикриває щілину між стіною та віконною або дверною коробкою. Одночасно він є декоративною окрасою інтер'єру. Таким чином, дерев'яна лиштва має не тільки практичну, але й естетичну функцію. Дерев'яна лиштва знаходить застосування в будівництві та ремонті протягом кількох століть.

Наличник плоский

В даний час дерев'яні лиштви поділяються на цільний та зрощений. Цілісна лиштва виготовляється з масиву, а зрошена лиштва із зрощеної деревини. За формою лиштву можна розділити на округлені, плоскі та фігурні. Зазвичай лиштви виготовляються з того ж матеріалу, що віконний брус або двері. Компанія «Ліра» виробляє лиштви як з цільної, так і деревини сосни, що зрощена.

Two columns
Vertical
Horizontal
Калькулятор розрахунку дощок
Разом
Name Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
ЛИШТВАРОЗМІР, ммОДИНИЦЯ ВИМІРУ
Сосна, зрощена60 х 12 х 2150шт.
Сосна, зрощена70 х 12 х 2150шт.
Сосна, зрощена80 х 12 х 2150шт.
Дивитись основні розміри виготовленої лиштви Згорнути
Останні новини
FSC Сертифікація - ТОВ «ЛІРА»
FSC, або Лісова Опікунська Рада, — це міжнародна організація, яка просуває відповідальне управління лісами. Сертифікація FSC гарантує, що деревна продукція надходить із відповідально керованих лісів, які приносять екологічні, соціальні та економічні вигоди.
2023-04-07
Універсальний клеєний дерев'яний щит
Клеєні дерев'яні щити мають багато різних застосувань. Клеєний дерев'яний щит особливо використовується в дизайні інтер'єру. Дерев'яні щити можна використовувати, наприклад, для виготовлення стільниць кухонних, обідніх столів та інших поверхонь, де бажаним є красивий зовнішній вигляд і висока міцність. Щит також використовується в меблевій промисловості для полиць або невеликих столиків.
2023-04-07
З Новим роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо нашим чудовим партнерам, клієнтам та колегам щасливого Різдва та щасливого Нового року! Нехай цей святковий сезон принесе радість, мир та заповітні моменти з близькими. За нові починання, що захоплюють можливості та подальше зростання наступного року! Ми з нетерпінням чекаємо на можливість разом досягти ще більших цілей у 2024 році!
2023-04-07
Найбільші країни-експортери деревини в ЄС
Деревообробна промисловість Європейського Союзу (ЄС) є важливим сектором, який сприяє економічному зростанню, зайнятості та екологічній стійкості. На ЄС припадає приблизно 5% лісів світу. Окрім екологічної цінності лісів, їхньої ролі як важливого елемента європейського ландшафту та їх важливості для деяких неекономічних цілей, таких як рекреація, ліси також є економічним ресурсом.
2023-04-07
Сушильна камера - ТОВ «ЛІРА»
Сушарка для деревини, часто звана просто дров'яною піччю, або сушильною камерою, є спеціалізованим обладнанням, що використовується для зниження вмісту вологи в деревині за допомогою контрольованого процесу сушіння. Основна мета печі - підвищити якість та зручність використання деревини за рахунок зниження її вологості до рівня, що підходить для різних застосувань у лісовій та деревообробній промисловості.
2023-04-07