Слава Україні! Героям Слава!

ЛИШТВА

Наличник полукруглый

Лиштва – декоративне оформлення віконного або дверного отвору у вигляді накладних фігурних профільованих планок. Функціонально лиштва прикриває щілину між стіною та віконною або дверною коробкою. Одночасно він є декоративною окрасою інтер'єру. Таким чином, дерев'яна лиштва має не тільки практичну, але й естетичну функцію. Дерев'яна лиштва знаходить застосування в будівництві та ремонті протягом кількох століть.

Наличник плоский

В даний час дерев'яні лиштви поділяються на цільний та зрощений. Цілісна лиштва виготовляється з масиву, а зрошена лиштва із зрощеної деревини. За формою лиштву можна розділити на округлені, плоскі та фігурні. Зазвичай лиштви виготовляються з того ж матеріалу, що віконний брус або двері. Компанія «Ліра» виробляє лиштви як з цільної, так і деревини сосни, що зрощена.

ЛИШТВАРОЗМІР, ммОДИНИЦЯ ВИМІРУ
Сосна, зрощена60 х 12 х 2150шт.
Сосна, зрощена70 х 12 х 2150шт.
Сосна, зрощена80 х 12 х 2150шт.
Дивитись основні розміри виготовленої лиштви Згорнути
Останні новини
Роль України на Європейському деревообробному ринку
Україна відіграє значну роль у деревообробній промисловості ЄС. Країна має великі лісові ресурси, що робить її одним з найбільших експортерів деревини в Європейський Союз. Велика кількість деревини в Україні, включаючи деревину листяних та хвойних порід, забезпечує стійке забезпечення попиту ЄС на деревні матеріали, що використовуються у будівництві, виробництві меблів та інших галузях промисловості.
2023-04-07
Сосна (Сільвестріс) Звичайна - Pinus Sylvestris
Сосна Сільвестріс, широко відома як сосна звичайна чи сосна європейська. Це одна з найпоширеніших та економічно важливих порід хвойних дерев у Європі. В Україні сосну звичайну можна зустріти у різних регіонах, зокрема у Карпатах, які утворюють великі ліси.
2023-04-07
Дерев'яні іграшки
У світі, коли, наприклад, із застосуванням пластику виробляють не тільки всілякі дитячі іграшки, машинки, ляльки, конструктори і т.д., а й високотехнологічні гаджети в неймовірних кількостях та масштабах, цінним стає те, що зроблено в невеликій кількості, частіше в ручну....
2023-04-07
Меблевий щит із вільхи
Вибір вільхи як матеріал для виготовлення меблевого щита був не випадковий. Вільха зараз перебуває у тренді. Текстура деревини вільхи має благородний вигляд і не поступається по сприйняттю текстур більш дорогих порід деревини, по порівнянню.
2023-04-07
Сосновий Меблевий щит
Меблевий щит – екологічно чистий натуральний матеріал, практичний та універсальний у використанні. Набув великої популярності у виготовленні меблів (стільниці, шафи, полиці та інші) та внутрішньої обробки будинків, дач та про...
2023-04-07