Слава Україні! Героям Слава!

СТРІЧКОВОПИЛЬНІ ВЕРСТАТИ SERRA

Alpina KE90

Alpina KE 90

Ідеальний верстат для тих, хто починає займатися розпилюванням:
- електродвигун приводу 18 кВт;
- безступінчаста електромеханічна поздовжня подача;
- електромеханічне підйом-опускання пильного агрегату;
- окорочна фреза;
- Система автоматичного позиціонування;
- Продуктивність 8ч - 18 кбм.

montana me 90

Montana ME 90

Стрічковопильний верстат, що найбільше продається в Німеччині, з повністю оцинкованою основною рамою. Висока якість одержуваного пиломатеріалу завдяки розгорнутому пиляльному агрегату та широкому пиляльному полотну. Продумана модульна конструкція верстата дозволяє оснащувати його, виходячи з потреб конкретного виробництва, необхідною кількістю компоненів системи оперування колоди. оптимальне поєднання ціни та продуктивності.
- електродвигун приводу 18 квт;
- Продуктивність 8ч - 25 кбм.

bavaria SL 110i/130i

Bavaria SL 110i/130i

Багаторазово перевірений у найважчих умовах експлуатації лентопільний верстат, що ідеально працює не тільки як самостійна одиниця в лісопильному виробництві або на лісопильних ділянках, але і як головний верстат у парі з багатопильним обладнанням у виробничих лініях з розпилювання круглого лісу. Простота та надійність конструкції, потужна станина, оснащена опорами колоди з нержавіючої сталі, в сукупності з розгорнутим пиляльним агрегатом для колод діаметром 110 або 130 см гарантує довгу та продуктивну роботу верстата з будь-якою довжиною пиляння та таким розташуванням компонентів системи оперування колод, що максимально відповідатиме поставленим завданням.
- електродвигун приводу 185 кВт;
- Продуктивність 8ч - 33 кбм.

Africa SL 130s/160s

Africa SL 130s/160s

В Африці та Південній Америці цю машину прозвали танком. На своїх величезних колесах, за тягачем Caterpillar, вона переїжджає з однієї ділянки на іншу. Так як у Європі існує заборона на транспортування верстатів таких розмірів, ці верстати для Європейського ринку виготовляють здебільшого у стаціонарному виконанні. Незважаючи на масивність своєї конструкції Africa залишилася такою ж простою і легкою в управлінні, як і будь-який верстат фірми SERRA. Для стрічковопильних верстатів модельного ряду Africa SL діє також правило, що і для верстатів Bavaria. Ви можете самі компанії верстат виходячи з потреб вашого виробництва.
- електродвигун приводу 22 квт;
- Продуктивність 8ч - 36 кбм.

Більш докладно з фірмою та обладнанням, що випускається нею, можна ознайомитися за каталогом.

Більш детальну інформацію про SERRA Maschinenbau надає наш директор з постачання машин,

Пан Володимир Беньковський.

+380 50 352-57-72 

serravb1978@gmail.com