Застосування меблевого щита та погонажних виробів для внутрішнього оздоблення будинку та приміщень

Внутрішнє оздоблення будинку потребує індивідуального дизайнерського підходу, що враховує естетичні потреби та смаки мешканців. Дизайн інтер’єру будинку та приміщень має забезпечити комфортне проживання для конкретних мешканців. Тому велике значення для внутрішнього оздоблення будинку та приміщень має добір матеріалів.

На сучасному ринку будматеріалів представлені найрізноманітніші  матеріали для внутрішнього оздоблення . Це різні види настінних покриттів, оббивні матеріали, всілякі панелі, гіпсокартон, шпалери, рідкі штукатурки та багато іншого.

Останнім часом багато хто як матеріал для внутрішнього оздоблення будинків, дач і котеджів вибирають деревину – натуральний та екологічний матеріал, який до того ж досить успішно поєднується і з іншими видами матеріалів. Як основні оздоблювальні матеріали з деревини застосовуються меблевий щит, клеєна деревина, погонажні вироби, що виготовляються на новому технологічному рівні.

Меблевий щит останнім часом набув великої популярності через свою універсальність. Популярність ця пов’язана, головним чином, з якістю меблевого щита, з великими можливостями щодо його застосування та цілком доступними цінами. При цьому він має гарний та благородний зовнішній вигляд. Меблевий щит використовується для виготовлення меблів, часто ексклюзивних, дверей, підвіконь, елементів сходів, а також для внутрішнього оздоблення приміщень.

Кажуть, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути. З цією метою нижче розміщені фотографії інтер’єрів, в яких як матеріали використовуються меблевий щит та погонажні вироби. причому виготовлені компанією «Ліра».