Час купувати вироби з деревини

изделия из древесины

Ціни постійно зростають, гроші через інфляцію також постійно знецінюються. У цих умовах безглуздо гроші зберігати, їх треба вкладати у щось матеріальне. Наприклад, у деревну продукцію. Останнім часом ціна на деревну сировину зростає зі швидкістю 30% і більше на квартал. У зв’язку з цим є дві новини: погана та хороша.

Погана новина пов’язана з черговим ціновим витком на необроблену деревину з 1 квітня 2015 р. Відповідно зростуть ціни і на всю вироблену лісопродукцію.

Хороша новина полягає в тому, що до 1 квітня 2015 р. вся лісопродукція, що випускається, реалізується за старими цінами. Якщо ви збираєтеся робити ремонт або зайнятися будівництвом власного будинку, то зараз настав сприятливий час для придбання будівельних та оздоблювальних матеріалів. При цьому можна не тільки гроші з користю та економією застосувати, а й придбати лісопродукцію найвищої якості, оскільки вона виготовлена ​​з деревини зимової заготівлі, яка традиційно вважається найякіснішою деревиною.

ТОВ «Ліра» пропонує широкий асортимент погонажних виробів та меблевого щита.

Додаткову інформацію про продукцію, її наявність на складі та ціни ви можете завжди отримати у наших торгових менеджерів.