Сосновий Меблевий щит

Меблевий щит  – екологічно чистий натуральний матеріал, практичний та універсальний у використанні. Набув великої популярності у виготовленні меблів (стільниці, шафи, полиці та інші) та внутрішньої обробки будинків, дач та інших приміщень.

Особливо затребуваним він став при виготовленні меблів. У порівнянні з корпусними меблями, виготовленими з ДСП, меблі, виготовлені з клеєного щита, виготовляються зі 100%-го масиву дерева. Деревина гігроскопічний матеріал, тобто. вона регулює вологість повітря у приміщенні. Крім цього меблі з клеєного щита мають властивість адсорбувати шкідливі речовини.

Використання особливостей будови деревини та її обробки дозволяє виробляти різноманітний за виглядом та дизайном меблевий щит з індивідуальною текстурою та різними властивостями.

Клеєний меблевий щит ділиться на сорти якості від А до С. Сорт визначається за двома сторонами: А/А, А/В, А/С, В/В, В/С, С/С.

  • сорт А підбирається за малюнком, рівний за тоном, однорідний за текстурою, без дефектів (сучків, заболоні тощо);
  • сорт В – без відбору малюнку, рівний за тоном, однорідний за текстурою, без дефектів;
  • сорт С – без відбору за малюнком, тоном та текстурою, незначні дефекти (сучки не більше 5 мм, заболонь). Механічні ушкодження не допускаються у всіх сортах.

ТОВ «Ліра» виготовляє меблевий щит з такими типовими розмірами:

18/28/38 х 600/900/1300 х 1400/2800 мм

Під замовлення можуть бути виготовлені меблеві щити або заготівлі інших розмірів згідно специфікації замовника, що особливо вигідно виробникам меблів, так як отримання заготовок у розмір зменшує витрату меблевого щита і при цьому відходи.

Слід також зазначити, що обладнання для виробництва меблевого щита на підприємстві ТОВ «Ліра» постійно оновлюється та модернізується, впроваджуються більш досконалі технології на всіх етапах виробництва меблевого щита: розпилювання деревини, сушіння заготовок, обрізка та розкрій, торцювання та сортування, зрощення, строжка, склеювання, форматування, шліфування. В результаті постійного вдосконалення обладнання та технології виробництва підвищується і якість продукції, що випускається. Цей тренд дотримуватиметься і в наступні роки.